O Firmie

Istniejemy dla Was od 2010 roku.Biuro Usług Technicznych i Projektowych INŻYNIERIS od początku zajmuje się obsługą waszych inwestycji budowlanych: od pierwszych koncepcji po odbiory końcowe.

W naszej działalności korzystamy również z doświadczenia i potencjału sprawdzonych biur projektowania branżowego z Kalisza i regionu Południowej Wielkopolski.
Możecie powierzyć nam praktycznie każde zlecenie. Nasze umiejętności i doświadczenia wsparte nowoczesnym oprogramowaniem pozwalają nam podjąć każde wyzwanie. Wszystkie projekty powstające w naszym biurze tworzymy w technologii trójwymiarowej co daje nam możliwość przekazania klientowi precyzyjnej dokumentacji zaprojektowanego obiektu.

mgr inż. Tomasz Łuczak - właściciel firmy INŻYNIERIS:
"Ukończyłem Wydział Budownictwa Politechniki Poznańskiej. W branży pracuję od 2005 roku. Kilka lat pracy w jednej z największych kaliskich firm budowlanych dało mi okazje do nabycia doświadczenia w dziale przygotowania produkcji jak i na placu budowy. Codzienny kontakt jaki miałem z dokumentacją, kosztami oraz organizacją budowy pozwala mi obecnie wesprzeć moich klientów w sprawnym poprowadzeniu inwestycji zarówno małych jak i tych naprawdę dużych. Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami dają mi pełną niezależność w działaniu na rynku budowlanym".

inż. Katarzyna Łuczak - współpracownik ds. architektury i modelowania
Absolwentka kaliskiej PWSZ. Wspiera biuro w projektowaniu architektonicznym i tworzeniu modeli trójwymiarowych obiektów. Niezwykłe wyczucie przestrzeni i funkcjonalności sprawia, że wiele koncepcji Pani Kasi już za pierwszym razem idealnie trafia w gusta naszych klientów.

Firmy współpracujce z biurem:

  • Pracownia Konstrukcyjno-Budowlana Kazimierz Grzelak - biuro projektowania konstrukcyjnego,
  • Sanel Grzegorz Czwordon, Ostrów Wielkopolski - biuro projektowania branży sanitarnej, elektrycznej oraz drogowej,
  • Pracownia Geodezyjno-Projektowa Arkadiusz Banaszak, Kalisz,
  • Pracownia Projektowa Drogownictwa Zbigniew Lorent, Kalisz
  • Komplotcad Adam Jaśkiewicz, Kalisz - drukarnia wielkoformatowa w której materializują się nasze "twory".

Okazjonalnie pojawia się jeszcze wiele innych osób i firm które wspierają nas swoim doświadczeniem. Wszystkim im dziękujemy i liczymy na dalszą tak owocną współpracę.